Kilkudniowe spływy kajakowe

Oferta spływów kilkudniowych

Jeśli planujesz weekendowy spływ kajakowy lub dłuższą wyprawę to zachęcamy do skorzystania z naszej oferty spływów po Wieprzu, Wiśle, Bugu czy Bukowej. Pomożemy zaplanować cały wyjazd, zaczynając od wyboru najciekawszej trasy, noclegów, wyżwienia i innych usług, które chciałbyś włączyć w swój spływ.

Spływy kajakowe: Wieprz

Wieprz to najbardziej znana wodniakom rzeka na Lubelszczyźnie. Najciekawsze odcinki znajdziemy na Roztoczu i bliżej Lublina w środkowym biegu rzeki w obrębie Nadwieprzańskiego Parku Krajobrazowego. I właśnie odcinek od  Dorohuczy do Lubartowa polecamy na kilkudniowe spływy. Trasa niezwykle malownicza i dość łatwa dla początkujących kajakarzy. Zainteresowanym doradzimy i zaplanujemy szczegóły spływu. Przygotowana mapa pozwoli na dokładną lokalizację na rzece, wskaże sklepy i miejsca noclegowe lub agroturystykę nad wodą.

Poniżej proponowane etapy. Jeżeli interesuje Państwa dłuższy spływ lub inny fragment rzeki prosimy o kontakt i ustalimy szczegóły.

Trasy Czas spływu
Dorochucza – Jaszczów  ok. 3 godziny
Jaszczów – Łęczna 5 – 6 godzin
Łęczna – Zawieprzyce 4-5 godzin
Zawieprzyce – Lubartów 4-5 godzin

Ceny ustalamy indywidualnie w zależności od długości spływu i ilości wypożyczonych kajaków.

Więcej informacji o trasie tutaj

Spływy kajakowe Wisłą

Małopolski Przełom Wisły między Annopolem, a Puławami należy do najpiękniejszych krajobrazowo odcinków. Wysokie brzegi, piszczyste plaże, niezamieszkale wyspy sprzyjają do zorganizowania kilkudniowego spływu z biwakami pod namiotem.

Proponujemy 2-3 dniowy spływ kajakowy między Annopolem a Kazimierzem Dolnym. W zależności od ilości czasu jaki Państwo posiadają, odcinki możemy przedłużyć np. zacząć w Sandomierzu albo skończyć w Puławach/Dęblinie lub skrócić do jednego dnia.

Polecany odcinek:

Trasa Długość Trasy Czas spływu
Sandomierz – Annopol – Józefów – Kazimierz Dolny
92 km 3 – 4 dni

Ceny ustalamy indywidualnie w zależności od długosci spływu i ilości wypożyczonych kajaków.

Wiecej informacji o trasie tutaj

Spływy wielodniowe obsługujemy również na Bugu i Bukowej.

Spływ Bugiem z uwagi na niewątpliwą egzotykę pogranicza, wspaniałe krajobrazy i życzliwych mieszkańców nadbużańskich wiosek doskonale nadaje się na kilkudniową wycieczkę.

Polecamy najpopularniejszy 2-3  dniowy spływ szlakiem kajakowym:

„POLESKA DOLINA BUGU”

SIEDLISZCZE – UHRUSK – WOLA UHRUSKA – BYTYŃ – STULNO – ZBEREŻE – WOŁCZYNY – SOBIBÓR – „TRÓJSTYK” – ORCHÓWEK – WŁODAWA – SUSZNO – RÓŻANKA

Szczegóły tutaj.

Bukowa

Spływ Bukową to doskonała propozycja na weekendowy spływ kajakowy. To nieduża ale bardzo malownicza rzeka płynąca skrajem Lasów Janowskich. Czysta woda i piaszczyste dno zachęcają do kąpieli szczególnie w upalne dni.

Proponujemy 2-dniowy spływ kajakowy na odcinku Momoty Górne – Łązek Garncarski – Jastkowice. Szczegóły tutaj