Zapraszamy na spływy kajakowe najciekawszymi rzekami Lubelszczyzny oraz wyprawy kajakowe na Ukrainę i Białoruś

Pływamy 7 dni w tygodniu od kwietnia do października!

Nasze kajaki pływają po najpiękniejszych rzekach Lubelszczyzny. Bystrzyca, Wieprz, Wisła to doskonałe szlaki na jedno i kilkudniowe spływy kajakowe. To także okazja do poznania najciekawszych zakątków naszego regionu!

Oferujemy również splywy kajakowe rzekami Ukrainy i Białorusi. Tygodniowe wyjazdy pozwalają na wypoczynek z dala od cywilizacji i podziwianie niesamowitej przyrody. Spływ kajakowy za naszą wschodnią granicą to także szansa na poznanie miejsc związanych z Polską historią i kulturą.

Nasz sprzęt to nowe i komfortowe kajaki Vista, Brio, Prijon. Do przewozu sprzętu używamy  przyczep mogących zabrać kilkanaście kajaków jednocześnie. Uczestnicy podróżują naszymi osobowymi busami.

Atrakcyjne ceny zachęcają do skorzystania z naszej oferty. Dla grup, koszt spływu ustalamy indywidualnie.

Spływy kajakowe Bystrzycą

Spływy kajakowe Bystrzycą to doskonała okazja do rozpoczęcia przygody z kajakami. Polecana szczególnie początkującym, rodzinom z małymi dziećmi oraz na spływy szkolne. Istnieje mozliwośc rozbudowania spływu o dodatkowe atrkacje: painball, quady, łuki, zajęcia linowe. Bar pod Pstrągiem w Prawiedniakach serwuje smażone ryby.

Proponowane odcinki spływu Bystrzycą:

Trasy Cena Czas spływu
Prawiedniki – Zalew Zemborzycki 50 zł/os. 2-3 godziny
Osmolice – Zalew Zemborzycki 70 zł./os. 4-5 godzin
Osmolice – Prawiedniki 50 zł/os.  2 godziny

Cena zawiera: wypożyczenie kajaków wraz z pełnym osprzętem, transport uczestników i sprzętu na miejsce rozpoczęcia spływu, szkolenie kajakowe.

Oczywiście pływamy również na innych fragmentach Bystrzycy. Dokładny opis rzeki i tras znajduję sie tutaj.

Spływy kajakowe Wieprzem

Wieprz to najbardziej znana i popularna wśród kajakarzy rzeka na Lubelszczyźnie. Najciekawsze fragmenty znajdują się na Roztoczu i w okolicach lublina. Oferujemy spływy na odcinku w którym rzeka przepływa przez Nadwieprzański Park Krajobrazowy. Na spływ kajakowy można wybrać etap cołodniowy jak również przedłużyć wycieczkę do kilku dni,  a nawet dłużej.

Proponowane odcinki spływu Wieprzem:

Trasy Cena Czas spływu
Jaszczów – Łęczna 70 zł/os. 5-6 godzin
Łęczna – Zawieprzyce 70 zł./os. 4-5 godzin
Zawieprzyce – Lubartów 70 zł/os. 4-5 godzin

Cena zawiera: wypożyczenie kajaków wraz z pełnym osprzętem,  i sprzętu na miejsce rozpoczęcia spływu, szkolenie kajakowe

Oczywiście pływamy również na innych fragmentach Wieprza. Dokładny opis rzeki i tras znajduję się tutaj

Spływy kajakowe Wisłą

Zachęcamy do spływu kajakowego Wisłą, ostatnią tak dużą naturalną i dziką rzeką w Europie. Małopolski Przełom Wisły między Annopolem, a Puławami należy do najpiękniejszych krajobrazowo odcinków. Wysokie brzegi, piaszczyste plaże, niezamieszkałe wyspy sprzyjają do zorganizowania kilkudniowego spływu z biwakami pod namiotem.

Proponujemy 2-3 dniowy spływ kajakowy między Annopolem a Kazimierzem Dolnym. W zależności od ilości czasu jaki Państwo posiadają, odcinki możemy przedłużyć np. zacząć w Sandomierzu albo skończyć w Puławach/Dęblinie lub skrócić do jednego dnia.

Polecany odcinek:

Trasa Długość trasy Czas spływu
Sandomierz – Annopol – Józefów – Kazimierz Dolny 92 km 3-4 dni

Ceny ustalamy indywidualnie w zależności od długości spływu i ilości wypożyczonych kajaków.

Więcej informacji o trasie tutaj.

Spływy indywidualne

Propozycja dla tych, którzy chcą samodzielnie przygotować spływ i popłynąć w gronie rodziny, przyjaciół z pracy, uczelni lub samotnie. To Ty decydujesz o wyborze trasy, terminie i ilości kajaków.

Spływy grupowe

To oferta dla szkół, uczelni i innych instytucji, które chcą zgłosić większą grupę. Ustalamy wspólnie najlepsza trasę, biorąc pod uwagę wielkość, wiek i możliwości grupy.

Spływy integracyjne

To świetny pomysł na wspólną imprezę dla  pracowników, wyjątkowych klientów lub uatrakcyjnienie szkoleń czy konferencji. Przebieg i program każdej imprezy ustalamy indywidualnie.