Jak do nas trafić?

Szczegóły dojazdu

Nasza baza znajduję się terenie ośrodka Marina przy ul Krężnickiej 6 w budynku w którym siedzibę mają również inne organizacje wodniackie ( YK Politechniki, YK Polski, TK Fala itp.) Wejście od strony Zalewu Z.

Poniżej znajduję się opis oraz mapki poglądowe z zaznaczonymi punktami w których znajduję się nasza baza oraz miejsce zbiórki dla uczestników spływów Bystrzycą. Ponadto na ostatniej mapie pokazana jest trasa przez Zalew i miejsce zakończenia spływów

AUTEM

Z centrum Lublina najłatwiej kierować się ul. Nadbystrzycką następnie Janowską w kierunku Zemborzyc. Jadąc cały czas prosto , na wysokości ośrodka Marina skręcamy na duży parking położony równolegle do ul. Krężnickiej.(płatny, niestrzeżony) Właśnie z tego parkingu wyjeżdżamy naszym transportem z kajakami na trasę spływu.

ROWEREM

Z centrum Lublina ścieżką rowerową wzdłuż Bystrzycy dojedziemy do tamy nad zalewem, następnie skręcamy w prawo i jadąc cały czas tą samą trasą rowerową dojedziemy do naszej bazy znajdującej się obok tawerny La Trawiata. Na czas spływu rowery możemy zostawić w naszej siedzibie.

MPK

Z centrum autobusami lini nr 8 i 25. Wysiadamy na przystanku marina obok parkingu.

Nasza baza

ul. Krężnicka 6, 20-518 Lublin

Nasza baza znajduję się terenie ośrodka Marina w budynku, w którym siedzibę mają również inne organizacje wodniackie (YK Politechniki, YK Polski, TK Fala itp.) Wejście od strony Zalewu Z.

Nasza baza znajduję się terenie ośrodka Marina przy ul Krężnickiej 6 w budynku w którym siedzibę mają również inne organizacje wodniackie ( YK Politechniki, YK Polski, TK Fala itp.) Wejście od strony Zalewu Z.

Miejsce wyjazdu na spływy kajakowe Bystrzycą to parking os Marina  (płatny niestrzeżony, cały dzień 10 zł płatny monetami w parkomacie) lub nasza baza. Parking położony jest równolegle do ulicy Krężnickiej. Wjazd na parking za przystankiem MPK po lewej stronie jadąc od Lublina.

Trasa spływu przez Zalew Z.